Osoba ds. obsługi kadrowej pracowników

Szpital Czerniakowski sp. z o.o.

00-739 Warszawa, ul. Stępińska19/25

zatrudni osobę na stanowisku

do spraw obsługi kadrowej pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ds. obsługi kadrowej pracowników;
  • Znajomość ustawy Kodeks Pracy i ustawy o działalności leczniczej;
  • Dobra organizacja pracy, w tym samodzielność, efektywność, rzetelność, terminowość;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Wykształcenie w zakresie zarządzania kadrami lub pokrewne,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ds. kadr w szpitalu lub innej działalności leczniczej,
  • Znajomość programu informatycznego do obsługi kadrowej pracowników Enova 365.

Główne obowiązki:

  • sporządzanie umów o pracę zgodnie z zasadami określonymi w Kodeksie pracy, regulaminem wynagradzania i przestrzeganiem zasady, że integralną częścią umowy jest zakres obowiązków, odpowiedzialności i uprawnień,
  • prowadzenie ruchu spraw osobowych, tzn. wszystkich czynności związanych z przyjmowaniem do pracy i zwalnianiem z pracy, awansami i przeniesieniami,
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z rozporządzeniem oraz ewidencji czasu pracy pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz bieżące ich kompletowanie, uzupełnianie i aktualizowanie,
  • terminowe i prawidłowe sporządzanie i wydawanie świadectw pracy oraz różnego rodzaju zaświadczeń dotyczących stosunku pracy, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami oraz innych pism dotyczących zatrudnionych pracowników, zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zakresu prowadzenia dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika,
  • prowadzenie ewidencji delegacji służbowych, nagród jubileuszowych, aktualnych orzeczeń lekarskich, szkoleń okresowych bhp,
  • prowadzenie ewidencji godzin nadliczbowych przepracowanych przez poszczególnych pracowników i kontrola przestrzegania obowiązujących limitów w tym zakresie,
  • przygotowywanie wykazu urlopów wypoczynkowych do planów urlopów, kontrola prawidłowości opracowania planów urlopów oraz nadzór nad prawidłowym wykorzystywaniem urlopów,
  • kierowanie pracowników na obowiązkowe wstępne, okresowe, kontrolne badania lekarskie oraz nie dopuszczanie pracowników do pracy nie posiadających wymaganych zaświadczeń lekarskich – ścisła współpraca w tym zakresie z inspektorem bhp i lekarzem zakładowym,
  • prowadzenie spraw związanych z nagradzaniem i karaniem pracowników,
  • ustalanie uprawnień w zakresie urlopów wypoczynkowych, urlopów okolicznościowych, dodatków za wysługę lat, nagród jubileuszowych, emerytur i rent,
  • sporządzanie list obecności w pracy na poszczególne komórki organizacyjne i przeprowadzanie kontroli obecności z ewidencją czasu pracy po zakończeniu miesiąca,
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie komputerowym,
  • kontrola miesięcznych kart czasu pracy otrzymanych po zakończeniu miesiąca z poszczególnych komórek organizacyjnych Szpitala, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów,
  • kontrola, pod względem zgodności z przepisami Kodeksu pracy, harmonogramów czasu pracy sporządzanych przez komórki organizacyjne szpitala.
  • przeprowadzanie kontroli dyscypliny pracy w poszczególnych komórkach organizacyjnych Szpitala i sporządzanie protokołu z kontroli,
  • terminowe przekazywanie dokumentów dotyczących przyjmowania, zwalniania i wynagradzania pracowników do płac,
  • Zgłaszanie pracowników do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego oraz wyrejestrowanie z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, zgodnie z ustawą o ubezpieczeniach społecznych,
  • przekazywanie do archiwum Szpitala akt osobowych zwolnionych pracowników i prowadzenie rejestru przekazanych akt,
  • przygotowywanie danych do sprawozdań z zakresu zatrudnienia dla uprawnionych organów oraz danych do sprawozdań wewnętrznych.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny, a w nim m. in. dofinansowanie wypoczynku, pomoc finansową na święta;
  • dobowy wymiar czasu pracy 7 godzin i 35 minut;
  • możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy godziną 7:00, a 8:00;
  • nawiązanie współpracy w ramach umowy o pracę;
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę;
  • pracę w energicznym zespole;
  • możliwość rozwoju;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Miejsce pracy:

Szpital Czerniakowski sp. z o.o. Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Sposób składania aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 221 Kodeksu Pracy) osobiście w kancelarii Szpitala lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „Oferta pracy na stanowisko ds. obsługi kadrowej pracowników” na adres e-mail:

rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Dodatkowe informacje:

Kontakt w sprawie ogłoszenia – tel. +48 22 31-86-212

Nasz Szpital jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Do składania ofert zachęcamy również osoby ze szczególnymi potrzebami.

Jako osoba ze szczególnymi potrzebami możesz je zgłosić na etapie składania dokumentów.

Prosimy o zawarcie w przesłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.”

lub:

 „Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko oraz innych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

Opublikowano 18 października 2024, 12:00
Ostatnia modyfikacja