PIELĘGNIARKI CHIRURGICZNE

Szpital Czerniakowski sp. z o.o.

00-739 Warszawa, ul. Stępińska19/25

zatrudni na stanowisko:

PIELĘGNIARKI CHIRURGICZNEJ

(10 etatów)

Wymagania:

  • posiadanie ważnego prawa wykonywania zawodu pielęgniarki

Mile widziane:

  • posiadanie specjalizacji chirurgicznej;
  • doświadczenie w pracy na oddziałach chirurgicznych;
  • doświadczenie w pracy na blokach operacyjnych.

Główne obowiązki:

  • realizacja zadań pielęgniarki na oddziale chirurgicznym i/lub bloku operacyjnym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego oraz realizowanych zadań;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę-zlecenie lub kontrakt;
  • pracę w energicznym zespole;
  • możliwość rozwoju;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Miejsce pracy:

Szpital Czerniakowski sp. z .o.o. Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22 [1] kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „PIELĘGNIARKA CHIRURGICZNA” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe – kontakt – tel. +48 602 672 469

Nasz Szpital jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Do składania ofert zachęcamy również osoby ze szczególnymi potrzebami.

Jako osoba ze szczególnymi potrzebami możesz je zgłosić na etapie składania dokumentów.

Prosimy o zawarcie w przesłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.”

lub:

„Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko oraz innych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

Opublikowano 16 sierpnia 2023, 07:29
Ostatnia modyfikacja