Profesor Zoran Stojčev dołącza do zespołu Szpitala Czerniakowskiego

Z ogromną przyjemnością informujemy, że do zespołu Szpitala Czerniakowskiego dołączył prof. nadzw. dr hab. med. Zoran Stojčev, znakomity chirurg onkolog z 35 letnim doświadczeniem klinicznym, który objął stanowisko Kierownika pododdziału Chirurgii Onkologicznej i Koordynatora Zarządu ds. Onkologii .

W ramach nowo powstałej struktury profesor Stojčev będzie przeprowadzał operacje onkologiczne, m.in.: raka piersi (także z jednoczasową rekonstrukcją), raka tarczycy, nowotworów układu pokarmowego (przełyku, żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego), nowotworów skóry.

Więcej o dorobku Profesora Zorana Stojčeva:  https://szpitalczerniakowski.waw.pl/oddzialy/pododdzial-chirurgii-onkologicznej/

Zapraszamy też do oglądania materiału o Panu Profesorze w TVP 2, w najbliższą sobotę (30 września).

Felieton będzie emitowany ok. 8.15  w programie PytanienaŚniadanie. Podcast możecie Państwo zobaczyć w tym samym dniu o 12.00.

Materiały są elementem kampanii „Planuję Długie Życie” realizowanej w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, zadanie Obniżenie zachorowalności na choroby nowotworowe przez edukację zdrowotną, promocję zdrowia i profilaktykę, w tym kształtowanie świadomości prozdrowotnej i propagowanie zdrowego stylu życia, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Panu Profesorowi składamy serdeczne GRATULACJE i życzymy wielu sukcesów w leczeniu pacjentów.

Opublikowano 29 września 2023, 08:40