Ograniczenie przyjmowania interesantów w Archiwum Zakładowym i Dokumentacji Medycznej

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym chorobą COVID – 19, mając na uwadze w szczególności bezpieczeństwo pacjentów i personelu, w dniach od 13 marca 2020 r. do 27 marca 2020 r. godziny przyjmowania interesantów w Archiwum Zakładowym i Dokumentacji Medycznej ograniczone są do dwóch godzin dziennie (8.00-10.00). W przypadku dalszego utrzymywania się stanu zagrożenia epidemiologicznego w/w zasady mogą zostać przedłużone poza powyższy okres.

Jednocześnie zachęcamy do składania wniosków o wydanie dokumentacji medycznej oraz wniosków kopii danych podlegających przetwarzaniu w formie elektronicznej, wysyłając je na adres email: archiwum@szpitalczerniakowski.waw.pl

W przypadku złożenia w/w wniosków osobiście lub elektronicznie – podpisanych kwalifikowanym certyfikatem – informujemy, iż jest możliwość wysłania  dokumentacji medycznej listem poleconym po uprzednim dokonaniu opłaty za udostępnienie dokumentacji na konto szpitala.

Zasady udostępniania i dostarczania dokumentacji medycznej (w tym w trybie o którym mowa powyżej) oraz wzory wniosków dostępne są w zakładce dokumentacja medyczna

Zachęcamy do kontaktu z Archiwum Zakładowym i Dokumentacji Medycznej:

– telefonicznie pod nr tel: 22 31 86 287,

– mailowo na adres: archiwum@szpitalczerniakowski.waw.pl

Opublikowano 17 marca 2020, 12:23