Wizyta wspaniałych kobiet w naszym Pododdziale Chirurgii Onkologicznej w Różowy Październik!

Dziękujemy Pani Marszałek Sejmu, Małgorzacie Kidawie-Błońskiej i Pani Posłance na Sejm RP Aleksandrze Gajewskiej za zachęcanie do profilaktyki i czujności onkologicznej.

Przy tej okazji przypominamy, w Szpitalu Czerniakowskim, ruszył pododdział Chirurgii Onkologicznej z prof. Zoran Stojcev na czele.

Pierwsze zabiegi już z nami. Pacjenci zyskali nowe miejsce, gdzie mogą być leczeni pod okiem znakomitych lekarzy.

W ramach pododdziału Chirurgii Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego przeprowadzamy m.in.: operacje nowotworów piersi wraz z onkoplastyką, resekcje tarczycy, operacje nowotworów przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego), które mogą być wykonane metodą klasyczną lub laparoskopową, operacje nowotworów skóry.

Kontakt dla pacjentów/rejestracja: +48 606 901 537; +48 506 293 666, w dni robocze od 8.00 do 15.00

Opublikowano 16 października 2023, 08:12