Poradnia Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Czerniakowskim Uruchomiona!

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 2 kwietnia br. w Szpitalu Czerniakowskim uruchomiona została Poradnia Chirurgii Onkologicznej. To kolejna zmiana, którą wprowadziliśmy z myślą o pacjentach z nowotworami. W związku z tym chorzy mogą być przyjmowani szybko, bez czekania w kolejce. Zapisy ze skierowaniem do Poradni Chirurgii Onkologicznej przyjmujemy pod nr tel.: +48 506 293 666.

Przy tej okazji przypominamy, że w Szpitalu Czerniakowskim przeprowadzane są operacje nowotworów piersi wraz z rekonstrukcją, resekcje tarczycy, operacje nowotworów przełyku, żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego, operacje nowotworów skóry. Szpital Czerniakowski współpracuje z Narodowym Instytutem Onkologii im.Marii Skłodowskiej-Curie – PIB, w którym pacjent po wykonanej operacji może kontynuować leczenie onkologiczne.

Opublikowano 3 kwietnia 2024, 08:20