Edukujemy Amazonki!

Szpital Czerniakowski włącza się w kampanię edukacyjną ‘Wiedzą w chorobę”. Uczestniczymy w spotkaniu  dla pacjentek z rakiem piersi zorganizowanym przez Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum i Stowarzyszenie ‘Hematoonkologiczni.’ Prof. Zoran Stojcev, Kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej w Szpitalu Czerniakowskim, przeprowadził wykład na temat prewencyjnej mastektomii. Przy tej okazji przypominamy, że Szpital Czerniakowski aktywnie współpracuje z Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie Państwowym Instytutem Badawczym w zakresie leczenia chorych na nowotwory. m.in. w ramach Breast Cancer Unit i Colorectal Cancer Unit. Lekarze z obu placówek zasiadają we wspólnych konsyliach onkologicznych. W Szpitalu Czerniakowskim prowadzimy operacje nowotworów piersi wraz z onkoplastyką, resekcje tarczycy, operacje nowotworów przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, trzustki, wątroby, jelita grubego), które mogą być wykonane metodą klasyczną lub laparoskopową, operacje nowotworów skóry.

Kontakt dla pacjentów/rejestracja: +48 606 901 537; +48 506 293 666, w dni robocze od 8.00 do 15.00

Sekretariat Pododdziału Chirurgii Onkologicznej: +48 789 057 920

Opublikowano 20 listopada 2023, 09:25