Bezpieczna i skuteczna terapii dożylna w Szpitalu Czerniakowskim!

Zespół Dostępów Naczyniowych Szpitala Czerniakowskiego troszczy się o zapewnienie naszym pacjentom najwyższej jakości opieki podczas terapii infuzyjnej.
Aż 30% dorosłych pacjentów boryka się z trudnościami w uzyskaniu dostępu naczyniowego podczas leczenia. W trakcie np. dwutygodniowego pobytu szpitalnego, wielu z nich wymaga nawet kilkudziesięciu wkłuć w poszukiwaniu właściwej żyły. W odpowiedzi na te wyzwania, Zespół Dostępów Naczyniowych wdraża rozwiązania, które nie tylko minimalizują dyskomfort pacjentów, ale także zapewniają skuteczność i bezpieczeństwo terapii infuzyjnej. Jego członkowie specjalizują się w doborze i umieszczaniu kaniul u pacjentów z trudnym dostępem naczyniowym, dążąc do minimalizacji dyskomfortu i ryzyka powikłań.

Zaangażowanie w doskonalenie procesów oraz ciągłe podnoszenie standardów opieki sprawiają, że pacjenci mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach. Zespół Dostępów Naczyniowych Szpitala Czerniakowskiego to nie tylko grupa specjalistów, ale także zespół ludzi, których celem jest zapewnienie pacjentom bezpieczeństwa, komfortu i skutecznej terapii dożylnej.

W skład Zespołu wchodzą: mgr piel. Anna Gąsior, mgr piel. Agata Bryk, mgr piel. Grzegorz Cichowlas, mgr piel. Tomasz Glapiński, lic. piel. Tomasz Maleńczyk, mgr piel. Marta Moskal, mgr piel. Marceli Solecki, mgr piel. Natalia Zachariasz, mgr piel. Robert Zaczek.

Opublikowano 4 marca 2024, 09:08