Od 1 czerwca br. Szpital Czerniakowski z czterema nowymi kontraktami z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Rozwijamy się dla naszych pacjentów! Z przyjemnością zawiadamiamy, że Szpital Czerniakowski w Warszawie pozyskał kolejne kontrakty z Narodowego Funduszu Zdrowia. Od czerwca br. będziemy realizować świadczenia w oddziałach szpitalnych w zakresie: chirurgia onkologiczna (hospitalizacja i pakiet onkologiczny), diabetologia (hospitalizacja).

Ponadto poszerzamy zakres usług ambulatoryjnych w ramach przyszpitalnej Poradni Onkologicznej, w której zapewniamy kompleksową opiekę nad pacjentami z podejrzeniem nowotworu oraz ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. Realizujemy świadczenia w ramach Szybkiej Ścieżki Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DiLO). Do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie.

Rejestracja do Poradni Onkologicznej w dni robocze, w godz.: 8.00 – 15.00, tel.: +48 506 293 666, (22) 15 01 860,

mail: rejestracja.przychodnia@szpitalczerniakowski.waw.pl

Ponadto w ramach umowy z NFZ od początku czerwca realizujemy badania z wykorzystaniem Rezonansu Magnetycznego w Szpitalnym Zakładzie Diagnostyki Obrazowej.

W Pracowni Rezonansu Magnetycznego realizujemy szeroki zakres badań bez kontrastu i z kontrastem, takich jak:

• MR głowy
  • MR angio głowy
  • MR przysadki
  • MR oczodołów
  • MR twarzoczaszki
  • MR szyi
  • MR jamy brzusznej
  • MR cholangiografia
  • MR kręgosłupa szyjnego, piersiowego, lędźwiowego
  • MR nadnerczy
  • MR miednicy mniejszej
  • MR nadbrzusza
  • MR stawów
  • Mammografia MR.

Pacjenci w ramach badań finansowanych z NFZ muszą posiadać skierowanie od specjalisty na wykonanie badania rezonansu magnetycznego.

W przypadku usług odpłatnych nie jest wymagane skierowanie.

Rejestracja pacjentów w dni robocze w godz.: 8.00-17.00, tel.: (22) 15 01 861.

Opublikowano 11 czerwca 2024, 08:08