PORADNIA ONKOLOGICZNA

Poradnia onkologiczna zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentami z podejrzeniem nowotworu oraz ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. Realizujemy świadczenia w ramach Szybkiej Ścieżki Diagnostyki i Leczenia Onkologicznego (DiLO). Każdy przypadek pacjenta z wykrytym nowotworem złośliwym jest indywidualnie omawiany na wielodyscyplinarnym konsylium lekarskim z udziałem lekarzy – chemioterapeutów, radioterapeutów, radiologów oraz chirurgów onkologicznych, co pozwala na zaplanowanie skutecznej i kompleksowej ścieżki leczenia. Kwalifikujemy i kierujemy pacjentów do leczenia specjalistycznego: chirurgicznego, chemioterapii, radioterapii, hormonoterapii i leczenia wspomagającego.

Do Poradni Onkologicznej nie jest wymagane skierowanie.

Rejestracja do Poradni Onkologicznej, tel.: (22) 15 01 860 lub +48 506 293 666

mail: rejestracja.przychodnia@szpitalczerniakowski.waw.pl

Dni i godziny pracy poradni:

Poniedziałek 14:00-19:00
Wtorek               9:00-13:00
Środa                12:00-16:00
Czwartek        10:00-14:00
Piątek               11:00-15:00

Zespół medyczny poradni:

• prof. nadzw. dr hab. n. med. Zoran Stojcev, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej
  • dr n.med. Agnieszka Jagiełło-Gruszweld, specjalista onkologii klinicznej i chemioterapii nowotworów
  • dr n.med. Joanna Omyła-Staszewska, specjalista onkologii klinicznej i chemioterapii nowotworów