KSIĘGOWA / KSIĘGOWY

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
zatrudni

KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy:  Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25
Komórka organizacyjna: Dział Finansów i Księgowości

Opis stanowiska:

Księgowa / Księgowy w Dziale Finansów i Księgowości

Zadania:

  • Księgowanie faktur  i wyciągów bankowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zasadami rachunkowości
  • Kontrola dowodów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
  • Dekretowanie dowodów księgowych i księgowanie ich w systemie komputerowym
  • Przygotowywanie  płatności i potwierdzeń sald dla firm  z tytułu dostaw i usług.
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Wykonywanie dodatkowych poleceń zleconych przez przełożonego i zarząd  Szpitala.

Wymagania :

  • wykształcenie minimum średnie ,mile widziane wyższe kierunkowe
  • dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność,
  • dobra znajomość Word i Excel,
  • mile widzialna znajomość programów księgowych np. FINUS
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „KSIĘGOWA/KSIĘGOWY” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt:

Główny Księgowy : tel. 22 31-86-316,

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą: 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.

Opublikowano 12 marca 2020, 18:16
Ostatnia modyfikacja