Sekretarka medyczna/sekretarz medyczny w Stacji Dializ (umowa na zastępstwo)

Szpital Czerniakowski sp. z o.o.

00-739 Warszawa, ul. Stępińska19/25

zatrudni na stanowisku:

SEKRETARKI MEDYCZNEJ /SEKRETARZA MEDYCZNEGO

W STACJI DIALIZ

(umowa na zastępstwo)

Wymagania:

– Wykształcenie średnie;

– Dobra organizacja pracy, w tym samodzielność, efektywność, rzetelność, terminowość;

– Umiejętność obsługi komputera;

– Umiejętność pracy pod presją czasu;

– Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

–   doświadczenie zawodowe na stanowisku sekretarki medycznej.

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie zapisów chorych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Terminowe sporządzanie raportów przyjęć pacjentów do oddziału oraz pobytu jednodniowego.
  • Prowadzenie Księgi Ruchu Chorych oraz innej dokumentacji związanej z pobytem pacjenta w oddziale.
  • Prowadzenie archiwum oddziałowego oraz przekazywanie dokumentacji do archiwum szpitalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Dostarczanie kart prowiantowych pacjentów do kuchni głównej.
  • Staranne i wyraźne wypełnianie dokumentacji medycznej oraz właściwe jej zabezpieczenie po wykonaniu pracy.
  • Sporządzanie zestawień i opracowań statystycznych z zakresu działalności oddziału w oparciu o zebrane materiały oraz przekazywanie według obowiązujących przepisów wewnętrznych odpowiednim komórkom.
  • Prowadzenie zeszytu konsultacji, umawianie konsultacji na terenie szpitala i poza nim, odbieranie wyników.
  • Stała współpraca w zakresie ruchu chorych, sprawozdawczości, egzekwowania dokumentów uprawniających do leczenia oraz opłat za leczenie z właściwymi komórkami organizacyjnymi Spółki.
  • Przygotowanie dokumentacji oraz okazanie niezbędnej pomocy osobom uprawnionym do przeprowadzania kontroli.
  • Sporządzanie pism i dostarczanie ich do odpowiednich komórek organizacyjnych Spółki.
  • Czuwanie nad obiegiem faktur w oddziale.

Oferujemy:

– pakiet socjalny, a w nim m. in. dofinansowanie wypoczynku, pomoc finansową na święta;

– nawiązanie współpracy w ramach umowy o pracę;

– wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę;

– pracę w energicznym zespole;

– możliwość rozwoju;

– niezbędne narzędzia do pracy.

Miejsce pracy:

Szpital Czerniakowski sp. z o.o. Warszawa, ul. Stępińska 19/25 (wejście do przychodni od ul. Górskiej)

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 221 Kodeksu Pracy) osobiście w kancelarii Szpitala lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „SEKRETARKA MEDYCZNA/SEKRETARZ MEDYCZNY DO STACJI DIALIZ” na adres e-mail:

rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt – tel. +48 22 31-86-232

Nasz Szpital jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Do składania ofert zachęcamy również osoby ze szczególnymi potrzebami.

Jako osoba ze szczególnymi potrzebami możesz je zgłosić na etapie składania dokumentów.

Prosimy o zawarcie w przesłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

 „Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.”

lub:

 „Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko oraz innych rekrutacji przez okres 12 miesięcy.”

Opublikowano 17 września 2024, 14:06
Ostatnia modyfikacja