SZWACZKA / GONIEC

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
zatrudni

Miejsce pracy:  Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Opis stanowiska:

Zadania:

  • naprawa bielizny i pościeli szpitalnej
  • naprawa mundurków pracowniczych
  • obsługa magazynu rzeczy pacjentów
  • obsługa korespondencji pocztowej
  • nadawanie listów i przesyłek
  • wykonywanie dodatkowych poleceń zleconych przez przełożonego i Zarząd  Szpitala

 Wymagania :

  • wykształcenie zawodowe
  • umiejętność szycia
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „SZWACZKA/GONIEC” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt:

Kierownik Działu Zaopatrzenia: tel. 22 31-86-228,

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą: 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.

Opublikowano 5 maja 2020, 08:21
Ostatnia modyfikacja