Podziękowania

Składam serdeczne podziękowania całemu Zespołowi Oddziału Klinicznego Otolaryngologicznego Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.

Pragnę złożyć szczególne podziękowanie pracownikom merytorycznym, zatrudnionym w Zakładzie Rehabilitacji i Fizykoterapii Oddziału Rehabilitacji Dziennej w Szpitalu Czerniakowskim.

Lekarzom Panu dr n.med. Tomaszowi Szafarowskiemu, pani Weronice Jaremek-Ochniak za ogromną wiedzę, profesjonalizm, życzliwość.

Paniom Sekretarkom Medycznym, Paniom Pielęgniarkom a także wszystkim Paniom Pracownikom Pomocniczym

Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę, troskę, wielką serdeczność i codzienny uśmiech.

Zaangażowanie, empatię i fachowość Całego Zespołu Oddziału Otolaryngologicznego można stawiać za wzór.

Z wyrazami szacunku i życzliwości Pacjentka

Opublikowano 19 października 2018, 10:17