ZAWIESZENIE DO ODWOŁANIA PLANOWYCH ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH

Z uwagi na  polecenie Ministra Zdrowia znak. ROO.532.1.124.2020.147(3) realizacji od dnia 21 października 2020r. do odwołania stanu epidemii – świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 poprzez zapewnienie w Szpitalu Czerniakowskim Sp. z o.o. 200 łóżek dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 – w tym zapewnienie 9 łóżek intensywnej terapii z kardiomonitorami oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej, zawieszono do odwołania wykonywanie świadczeń planowych we wszystkich komórkach organizacyjnych Szpitala z wyjątkiem Stacji Dializ i programów lekowych. Określone konsultacje Poradni odbywać się będą w formie teleporady.

Opublikowano 9 listopada 2020, 15:29