Nowy ambulans do transportu pacjentów

Szpital Czerniakowski otrzymał  nowy ambulans do transportu pacjentów. Zakup pojazdu był możliwy dzięki wsparciu samorządu województwa, w ramach projektu unijnego za blisko 30 mln zł. Wsparcie jest elementem, realizowanego przez samorząd województwa, unijnego projektu, którego celem jest przeciwdziałanie COVID-19 poprzez doposażanie mazowieckich placówek medycznych. W konferencji prasowej, obok Elżbiety Lanc, członkini zarządu województwa mazowieckiego oraz Renaty Kaznowskiej, zastępcy prezydenta m.st. Warszawy, wziął udział Paweł Obermeyer, prezes zarządu Szpitala Czerniakowskiego, który przekazał przedstawicielom samorządu województwa podziękowanie za otrzymane wsparcie i zapewnił, że ambulans posłuży pacjentom i zapewni im transport w godnych i bezpiecznych warunkach.

Opublikowano 13 maja 2022, 14:50