Jak wygląda leczenie choroby otyłościowej w Warszawskim Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej Szpitala Czerniakowskiego? Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

W Warszawskim Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej Szpitala Czerniakowskiego chorobę otyłościową leczymy kompleksowo. Wielodyscyplinarny zespół terapeutyczny pod kierownictwem profesora Mariusza Wyleżoła decyduje, jaka forma leczenia będzie najlepsza dla danego pacjenta. W skład zespołu wchodzą lekarze różnych specjalności oraz psycholog, dietetyk kliniczny i fizjoterapeuta. Pan Piotr to jeden z naszych pacjentów leczonych z powodu choroby otyłościowej. Poznajcie Państwo drogę, którą przebył pod opieką zespołu medycznego naszego szpitala. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego i przypominamy, że w Warszawskim Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej Szpitala Czerniakowskiego leczymy pacjentów z chorobą otyłościową o różnym poziomie zaawansowania. Informujemy również, że Szpital Czerniakowski realizuje obecnie pilotażowy program kompleksowej opieki specjalistycznej nad pacjentami leczonymi z powodu otyłości olbrzymiej KOS-BAR.

Chorzy zainteresowani leczeniem choroby otyłościowej w Szpitalu Czerniakowskim powinni uzyskać skierowanie, wystawione przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego, z rozpoznaniem ICD-10: E 66.0 „Otyłość spowodowana nadmierną podażą energii”. Skierowanie należy dostarczyć do rejestracji Przychodni Specjalistycznej (wejście od ulicy Górskiej 18), w dni powszednie, w godzinach od 7:30 do 18:00.
Kontakt dla pacjentów: tel.: +48 514 869 490; otylosc@szpitalczerniakowski.waw.pl

Opublikowano 18 lutego 2022, 14:35