Specjalista / Starszy specjalista w Dziale Zamówień Publicznych

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
zatrudni

Specjalista / Starszy specjalista

Miejsce pracy: Dział Zamówień Publicznych, Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25

WARUNKI PRACY:

  • praca biurowa,
  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin.
  • praca w siedzibie Szpitala,
  • Umowa o pracę, pełny etat,

ZAKRES ZADAŃ:

  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na dostawy, usługi i roboty budowlane w trybach przewidzianych w ustawie prawo zamówień publicznych,
  • koordynacja obiegu dokumentów wynikających z realizacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych według zasad obowiązujących w Szpitalu,
  • opracowywanie rocznych planów zamówień,
  • wykonywanie czynności związanych z przygotowywaniem i prowadzeniem postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych, w tym przygotowywanie Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i projektu umowy,
  • prowadzenie korespondencji związanej z postępowaniami przetargowymi, w tym również korespondencji wynikającej z procedur odwoławczych,
  • ocena formalno-prawna składanych ofert oraz udział w weryfikacji ich prawidłowości i kompletności dokumentacji przetargowej sporządzanej w postępowaniach przetargowych,
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do prac Komisji przetargowej, w tym zapewnienie obsługi organizacyjno – kancelaryjnej prac Komisji,
  • wykonywanie czynności związanych z przygotowywaniem i zawieraniem umów z dostawcami materiałów i usług oraz umów dotyczących robót budowlanych,
  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych oraz ewidencji postępowań i umów, dla których nie są stosowane przepisy ustawy Pzp,
  • koordynacja udzielonych zamówień pod względem obowiązujących limitów kwotowych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi merytorycznie przy prowadzeniu spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych,
  • archiwizowanie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówień publicznych.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
  • staż pracy min. 3 lata w zamówieniach publicznych dla specjalisty, staż pracy min. 5 lat w zamówieniach publicznych dla starszego specjalisty,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach stresu,
  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych wraz z nowelizacjami oraz wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej,
  • rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV oraz list motywacyjny,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia oraz stażu pracy.

Dokumenty do dnia 14.07.2019 r. prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres jacek.klimek@szpitalczerniakowski.waw.pl lub pocztą z dopiskiem na kopercie „Rekrutacja- Specjalista w Dziale Zamówień Publicznych ” lub składać osobiście w kancelarii Szpitala, pok. 106 parter budynku administracyjnego.

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą: 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.

Opublikowano 30 czerwca 2020, 14:05
Ostatnia modyfikacja