SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
Zatrudni

SPECJALISTĘ DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Miejsce pracy:  Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Opis stanowiska:

  • Samodzielne prowadzenie postępowań o udzielanie zamówienia publicznego.
  • Zbieranie podpisów członków komisji przetargowej na przygotowywanej dokumentacji.
  • Sporządzanie etapowych protokołów z posiedzeń komisji.
  • Tworzenie dokumentów towarzyszących procedurze tj.: ogłoszenie o udzieleniu zamówienia, zestawień z otwarcia ofert, sprawdzanie i poprawianie w ofertach błędów rachunkowych.
  • Bieżące wykonywanie zleconych zadań przez przełożonego.

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – ekonomia, prawo.
  • Kursy potwierdzające znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych.
  • Wysokie zdolności interpersonalne, odpowiedzialność, terminowość, umiejętność kreatywnego myślenia, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Prawo Zamówień Publicznych i przepisów towarzyszących.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i wyników pracy.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia.
  •  Praca wykonywana w siedzibie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt:

Dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych : tel. 22 31-86-201,

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą: 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.

Opublikowano 31 stycznia 2020, 12:30
Ostatnia modyfikacja