SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
Zatrudni

SPECJALISTĘ DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

Miejsce pracy:  Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Opis stanowiska:

  • Analiza dostępnych źródeł finansowania projektów oraz przygotowywania na tej podstawie ofert skierowanych do potencjalnych klientów.
  • Pozyskiwanie danych niezbędnych do napisania projektu.
  • Samodzielne przygotowywanie wniosków o dofinansowanie ze środków unijnych (np. EFS, ERDF).
  • Przygotowanie studiów wykonalności, biznes planów i innych niezbędnych załączników do wniosków o dofinansowanie.
  • Koordynowanie procesu realizacji projektów w zakresie oferowanych usług
  • Rozliczanie projektów poprzez składanie wniosków o płatność, opisywanie dokumentów finansowych itp.
  • Sprawny kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami projektów
  • Analiza i ocena projektów pod kątem możliwości otrzymania wsparcia
  • Monitoring informacji o nowych naborach wniosków w ramach środków pomocowych
  • Opracowywanie i przeprowadzanie zamówień opartych o zasadę konkurencyjności
    i rozeznania rynku w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe.
  • Minimum półroczne doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji aplikacyjnej do projektów finansowanych z funduszy UE, w tym regionalnych lub krajowych
  • Dobra znajomość programów operacyjnych z perspektywy finansowej 2014-2020
  • Znajomość Wytycznych w zakresie realizacji projektów UE, w tym w szczególności
    w zakresie kwalifikowalności wydatków
  • Znajomość procedur związanych z księgowaniem wydatków, w tym podstawowych zasad rachunkowości
  • Biegła obsługa komputera, pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych, komunikatywność
  • Umiejętność współpracy z Klientem
  • Skrupulatność, sumienność, systematyczność
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i wyników pracy.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu bądź inne formy zatrudnienia.
  •  Praca wykonywana w siedzibie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt:

Dyrektor ds. ekonomiczno-finansowych : tel. 22 31-86-201,

Prosimy o zawarcie w przesyłanej aplikacji zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę Szpitalowi Czerniakowskiemu Sp. z o.o. z siedzibą: 00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25 na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na oferowane stanowisko.

Opublikowano 31 stycznia 2020, 12:28
Ostatnia modyfikacja