KIEROWNIK SPECJALISTYCZNEJ PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
Zatrudni

KIEROWNIKA SPECJALISTYCZNEJ PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Specjalistycznej Przychodni Przyszpitalnej
  • Kierowanie, planowanie, organizowanie pracy podległego personelu.
  • Nadzór nad utrzymaniem wysokich standardów jakości udzielanych świadczeń i obsługi pacjenta.
  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem przez podległy personel świadczeń medycznych zgodnie z wymogami przepisów prawa i aktów wewnętrznych.
  • Optymalizacja kosztów w zakresie realizowanych usług.
  • Nadzór nad stanem wyposażenia medycznego.
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie administrowania udzielaniem świadczeń medycznych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracującego zespołu.
  • Umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą.
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie mile widziane.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny.
  • Oświadczenie kandydata „Na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest Szpital Czerniakowski Sp. z o.o., wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

Miejsce pracy:

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.,
Warszawa, ul. Stępińska 19/25

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „LEKARZ SPECJALISTA ( podać nazwę specjalizacji)” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt: Dyrektor ds. medycznych : tel. +48 22 31 86 201,  kom. +48 506 506 850

Opublikowano 10 września 2019, 07:54
Ostatnia modyfikacja