Podziękowania

Oddział laryngologiczny szpitala Czerniakowskiego to wspaniały oddział posiadający wysokiej klasy specjalistów pełnych empatii i wrażliwości dla ludzi chorych i potrzebujących pomocy. Pracują tam lekarze z powołania.

Gdy 85-cio letni pacjent z chrypką zgłosił się do dr Jana Ratajczaka, Pan doktor po stwierdzeniu poważnego stanu, bezzwłocznie ustalił termin przyjęcia do szpitala.
Pacjent znalazł się pod opieką dr Małgorzaty Tomaszewskiej, która szczegółowo wyjaśniła czym jest zmiana znaleziona na głośni i jakie są rokowania pacjenta. Zarówno chory jak i osoba towarzysząca zostali potraktowani z życzliwością i z godnością, a wykonana operacja, opieka i oddanie personelu medycznego zasługują na najlepsze recenzje. Brak mi słów aby wyrazić wdzięczność dla Pani doktor za wykonaną operację i opiekę na najwyższym poziomie.
Korzystając z okazji chciałabym z całego serca podziękować Panu dr Janowi Ratajczakowi, Pani dr Małgorzacie Tomaszewskiej, Pani dr Monice Zuzannie Gronkiewicz, Panu dr Tomaszowi Wierzbickiemu oraz całemu personelowi medycznemu oddziału laryngologicznego za profesjonalizm, kompetencje, natychmiastowe i skuteczne leczenie, życzliwość oraz ludzkie traktowanie.

Pacjent

Opublikowano 6 lutego 2020, 10:40
Ostatnia modyfikacja