OPIEKUN MEDYCZNY

Szpital Czerniakowski Sp. z o.o.
00-739 Warszawa, ul. Stępińska 19/25
zatrudni

OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Stępińska 19/25

OPIS STANOWISKA:

  • współpraca z pielęgniarką w zakresie realizowania planu opieki nad osobami chorymi  i niesamodzielnymi,
  • pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielęgniarskich,
  • wykonywanie zabiegów higienicznych u osób niesamodzielnych i chorych,

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie opiekun medyczny
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • empatia, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny i składanie aplikacji (CV z informacjami zgodnymi z art. 22¹ kodeksu pracy) osobiście lub w wersji elektronicznej z dopiskiem w temacie „OPIEKUN MEDYCZNY” na adres e-mail: rekrutacja@szpitalczerniakowski.waw.pl

Informacje dodatkowe – kontakt:

Naczelna Pielęgniarka: tel. +48 22 31 86 209,

Opublikowano 14 lutego 2019, 22:18
Ostatnia modyfikacja